Choď na obsah Choď na menu

Prosím prečítajte si to...!!

 PROSÍM PREČÍTAJTE SI TO...!!!

Chcela by som povedať že veľa ľudí ma na webe SB body. Je to na hlavu! Nebaví ma už to "komentuj a obiehaj lebo si ťa vymažem!" Ja by som to spravila takto: 

SB-čka by obiehali komentármi... Obiehali v resprktíve komentovali apoň raz do týždňa. Pravda že by neobiehali iba raz do mesiaca ! Kedy chcú ale aspoň 4x za mesiac, to je 1x do týždňa. Na web by chodili, ale nemuseli tu nechať odkaz... SB body by už neboli, ani žiadné "obiehaj lebo si ťa vymažem!" Shouty by boli len na odkazy, reklamy a informácie. Vidím že na jednom článku mám dajme tomu že 20 videní a komentov ?? NULA!!! Tak preto by obiehačky boli komenty :)

Prosím napíšte svoj názor! Lebo ja už na to nemám nervy..!! A bola by som rada keby si to dali viacerí na web ! ;)

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

...

(Nessa, 2. 2. 2012 19:42)

Každému to už lezie krkom. SB body vlastne neuznávam. Neviem na čo to je! Niekto proste nemá čas, nemôžeme stráviť 2000 hodín na nete, čo sme na hlavu? Nemôžem za to že niektorý si tým že sú furt na nete kazia oči. Ich chyba, ale nech to sakra nechcú aj od nás!

NO.. tak teraz sa celý web svet mení.. ale sa aj zmení?? alebo dáme to inak ??

(Adi, 30. 1. 2012 19:33)

hm...

(saxanka, 30. 1. 2012 19:22)

nie som si istá, že je to dobrý nápad... obiehačky sú ok, a tie by som nechala tak, a prečo to jednoducho nemôžme necHAť TAK, AKO TO BOLO VOLAKEDY?

eem my niesme SB ;)

(Faint, 30. 1. 2012 16:26)

a myslím že toto je tiež niečo ako pravidlo....viete mozno je to o prístupe admina ku clánkom nic iné ;)

Re: eem my niesme SB ;)

(WeWe, 30. 1. 2012 18:46)

sorry, pomýlila som sa :D